Lenovo Thinkcentre M83 i5

Używane

Maleńki komputer do wielkich sukcesów

1599 Dostępnych przedmiotów

w m a g a z y n i e

729,00 zł

ThinkCentre M83 Tiny

Maleńki komputer do wielkich sukcesów

Kompaktowy komputer stacjonarny ThinkCentre M83 Tiny zajmuje tak mało miejsca, że można go ustawić na półce z książkami, za monitorem czy pod biurkiem. Tiny jest gotowy do działania w nawet najtrudniejszych warunkach i daje sobie radę z zarówno niedużymi wstrząsami, jak i ekstremalną temperaturą i zakurzeniem. Dzięki temu możesz skoncentrować się na rozwoju firmy i efektywnej pracy.


SuperSpeed USB 3.0

Umożliwia nawet 10-krotnie szybsze przesyłanie danych, co pozwala na błyskawiczne kopiowanie dużych plików praz zapewnia bezproblemową łączność z urządzeniami zewnętrznymi audio i wideo. Zachowuje wsteczną kompatybilność z urządzeniami obsługującymi USB 2.0

Zaawansowane rozwiązania chłodzące

System chłodzenia Intelligent Cooling Engine (ICE) 3,0 to rozwiązanie do zarządzania temperaturą urządzenia, zapewniające lepszą wydajność termiczną i akustyczną, co w rezultacie przyczynia się do wydłużenia żywotności komputera. W zależności od własnych potrzeb możesz wybrać jeden z dwóch trybów optymalizacji: pod kątem temperatury lub akustyki. Ponadto ICE 3.0 pozwala na pracę w wyższych temperaturach oraz umożliwia monitorowanie systemu i aktywowanie alertów termicznych informujących o możliwości przegrzania. Zarządzanie ICE za pomocą aplikacji PC Cloud Manager 2.0.

Niewielkie wymiary, wielkie możliwości

Niezwykle kompaktowy M83 Tiny jest o 96% mniejszy od tradycyjnego komputera stacjonarnego o formacie tower. Ten maleńki komputer mieści się praktycznie wszędzie i może działać w ustawieniu pionowym bądź poziomym, na ścianie, za monitorem czy nawet pod biurkiem. Komputer, który można tak łatwo ukryć, nadaje się też do sterowania systemem digital signage. Oferuje on niezawodną wydajność na poziomie profesjonalnym i nie zajmuje cennego miejsca na biurku.

Zalety modułowej konstrukcji

Na bazie ThinkCentre m83 Tiny można zbudować własny modułowy komputer typu All-In-One (AIO) — w tym celu wystarczy dołączyć komputer Tiny z tyłu monitora ThinkCentre Tiny-in-One (TIO). W ten sposób można zaoszczędzić pieniądze, modernizując osobno monitor oraz komputer, i dłużej wykorzystywać zalety sprzętu. (obudowa do montażu nie występuje w zestawie)

Obsługa wielu wyświetlaczy

Uzyskaj maksymalną produktywność dzięki obsłudze nawet trzech monitorów (opcja czterech monitorów dostępna w trybie mozaikowym w wybranych modelach). Rozszerzony obszar roboczy na wielu ekranach i prostsze przełączanie między aplikacjami pomaga ograniczyć pomyłki i zwiększyć produktywność (Wymaga opcjonalnego drugiego złącza DisplayPort.)

Bezpieczeństwo i komfort zarządzania

Komputery stacjonarne M83/M83p wyposażone są w wiodące na rynku narzędzia bezpieczeństwa, w tym m.in. blokowanie portów USB w celu ochrony sieci oraz zapobiegnięcia kradzieży danych na skutek nieuprawnionego użycia nośników pamięci. Trusted Platform Module (TPM) szyfruje dane i kluczowe informacje, takie jak hasła i certyfikaty cyfrowe, dodatkowo zabezpieczając aplikacje, transakcje elektroniczne i komunikację online.

Właściwy system do prowadzenia biznesu

Połącz się ze swoją domeną. Możesz podłączyć się do swojej domeny biznesowej lub szkolnej, albo Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych zasobów.

Ulepszone szyfrowanie. Uzyskaj dodatkowe bezpieczeństwo dzięki funkcji BitLocker, wspomagając ochronę swoich danych dzięki szyfrowaniu i zarządzaniu zabezpieczeniami.

Zdalne logowanie. System Windows 10 umożliwia logowanie się za pomocą Zdalnego pulpitu, w celu rejestracji i używania komputera Pro PC zarówno w domu, jak i w drodze.

Maszyny wirtualne. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą funkcji Hyper-V, dzięki czemu możliwe jest uruchamianie więcej niż jednego systemu operacyjnego jednocześnie na tym samym komputerze osobistym.

Wielozadaniowość

Wielozadaniowość jako proces główny ze zdolnością do szybkiego przerzucenia na ekranie czterech elementów jednocześnie. Na ekranie jest coraz ciaśniej? Twórz wirtualne pulpity, by uzyskać więcej przestrzeni i pracować właśnie z tymi elementami, których potrzebujesz. Ponadto wszystkie powiadomienia i najważniejsze ustawienia są gromadzone na jednym, łatwym do dosięgnięcia ekranie.

Procesory Intel Core 4 generacji

Wysoką wydajność w aplikacjach multimedialnych i biurowych zapewnia wysoko taktowany, dwurdzeniowy, czterowątkowy procesor Intel Core i5 czwartej generacji. Zastosowana pamięć operacyjna nowej generacji DDR3 znacznie wpływa na szybkość wykonywania zadań, a pojemny dysk twardy pozwala na zapisanie dużej ilości informacji w postaci programów, filmów, zdjęć, muzyki itp.

  • Procesory Intel Core czwartej generacji cechują się przede wszystkim zwiększoną wydajnością (w porównaniu do poprzedników), przy jednoczesnym niskim poborze energii.
  • Przy wysokich jak na tę kategorię cenową parametrach procesor ten jest też niezwykle energooszczędny
  • Zintegrowany z procesorem układ graficzny pozwoli na wyświetlanie treści w jakości FHD.
  • Intel Core to procesory firmy Intel czwartej generacji, zbudowane w oparciu o architekturę Haswell, wykonany w nowoczesnym, zaawansowanym procesie 22nm.
  • Procesor łączy możliwości obliczeniowe czwartej generacji procesorów ze stosunkowo atrakcyjną w tym segmencie ceną. Nadaje się więc do montażu w domowych stacjach roboczych i obsługi zarówno gier i filmów HD, jak i programów biurowych.

Intel HD Graphics 4600

Dzięki wbudowanemu układowi graficznemu Intel HD Graphics 4600 możliwe jest odtwarzanie filmów i multimediów w doskonałej jakości HD. Karta graficzna Intel HD Graphics zapewnia odpowiednią wydajność graficzną w aplikacjach użytkowych kompletnie eliminując często spotykane tak zwane "wąskie gardło".


Procesor Intel core I5
Częstotliwość procesora 2,9Ghz
Model procesora 4570T
Pamięć 8192MB
Dysk 240GB SSD
System Windows 10
Grafika Intel HD Graphics 4600
Porty USB 3.0 2 szt., Wejście mikrofonowe - 1 szt., Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. panel tylny: USB 3.0 - 2szt, USB 2.0 -1szt., Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., Display Port - 2 szt., VGA - 1 szt,
Gwarancja 12 miesięcy

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lenovo Thinkcentre M83 i5

Lenovo Thinkcentre M83 i5

Maleńki komputer do wielkich sukcesów