Apple MacBook Pro A1398 15,4" 2015r

Używane

Smukły. Lekki. Mocarny
Gotowy na wszystko

   Choć niewiarygodnie smukły i lekki, MacBook Pro z wyświetlaczem Retina dysponuje niesamowitą mocą.

14 Dostępnych przedmiotów

w m a g a z y n i e

4 249,00 zł


http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(1).jpg

Smukły. Lekki. Mocarny
Gotowy na wszystko

Choć niewiarygodnie smukły i lekki, MacBook Pro z wyświetlaczem Retina dysponuje niesamowitą mocą. By zaprojektować coś takiego, musieliśmy podjąć śmiałe decyzje i na każdym kroku pamiętać, dokąd zmierzamy. Milimetr po milimetrze, krok po kroku, tworzyliśmy ten komputer, mierząc w najwyższe standardy mocy i wydajności. Starsze, nieporęczne rozwiązania, takie jak tradycyjny dysk twardy czy napęd dysków optycznych, musiały ustąpić miejsca nowszym i wydajniejszym technologiom — jak na przykład pamięć masowa flash z magistralą PCIe. Pamięć flash jest znacznie szybsza i o wiele bardziej niezawodna niż tradycyjny dysk twardy. A przy tym zajmuje nawet o 90 procent mniej miejsca. Pamięć masowa flash to jeden z wielu powodów, dla których MacBook Pro jest nie tylko zdumiewająco szybki, ale i niesamowicie mobilny.

http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(5).jpg

Olśniewający wyświetlacz Retina
Wyprzedza swój czas o miliony pikseli

Wersja 15-calowa ma ponad 5 milionów pikseli. Retuszując zdjęcia i edytując amatorskie nagrania wideo w jakości HD, uzyskasz teraz niezrównany poziom przejrzystości. Tekst na ekranie jest ostry jak brzytwa, przez co nawet codzienne czynności, jak przeglądanie stron WWW i korekta dokumentów, wykonuje się bardziej komfortowo niż kiedykolwiek przedtem. To ekran z pewnością wart najbardziej zaawansowanego profesjonalnego notebooka na świecie.

http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(3).jpg
http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(7).jpg

Thunderbolt 2 i USB 3
Najbardziej zaawansowane I/O

Szybki i wszechstronny podsystem I/O Thunderbolt 2 oferuje sięgającą 20 Gb/s prędkość przesyłu danych do każdego urządzenia zewnętrznego. MacBook Pro jest więc doskonale przygotowany do pracy z wydajnymi urządzeniami peryferyjnymi i monitorami nowej generacji. Możesz podłączyć do niego olbrzymią pamięć masową i dodać obudowę rozszerzeń PCI. A ponieważ do każdego portu Thunderbolt 2 można podłączyć kaskadowo nawet sześć urządzeń, to sam tylko podsystem I/O Thunderbolt, nie licząc pozostałych portów, pozwala Ci na pracę z 12 urządzeniami zewnętrznymi.

Do dyspozycji masz dwa porty Thunderbolt 2, dwa porty USB 3, port HDMI, gniazdo na kartę SDXC oraz gniazdo słuchawek. W kilka minut na bazie MacBooka Pro możesz zbudować całe profesjonalne studio.


http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(6).JPG

Force Touch
Wyciska z gładzika jeszcze więcej

Nowy gładzik Force Touch ma wszystkie zalety wersji Multi-Touch i jeszcze więcej. Jego wbudowane czujniki wykrywają nawet drobne zmiany w sile nacisku. W efekcie masz bardziej bezpośredni kontakt z treściami na ekranie i możesz zrobić więcej, używając samych palców. Różnica jest namacalna. Na dodatek nowy gładzik MacBooka Pro odpowiada na niektóre z Twoich działań sygnałami dotykowymi. Teraz nie tylko zobaczysz, co dzieje się na ekranie — dosłownie to poczujesz.

http://www.activcom.pl/magda/apple%20air%20a1369%20(3).png

http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(10).jpg

http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(11).jpg

http://www.activcom.pl/magda/macbook%20pro%20(6).jpg

iCloud
Twoje materiały. Na wszystkich Twoich urządzeniach.

iCloud przechowuje zawartość wszystkich Twoich urządzeń Apple i zapewnia dostęp do Twojej muzyki, zdjęć, kalendarzy, kontaktów, dokumentów i wszystkiego, czego potrzebujesz - z urządzenia, na którym pracujesz w danej chwili. Jeśli więc zrobisz zdjęcie telefonem iPhone lub wprowadzisz zmianę w terminarzu spotkań na iPadzie, iCloud zadba o to, aby zdjęcie i zmiana pojawiły się także na Twoim komputerze Mac. Dodatkowo usługa działa w obie strony, jeśli więc listę rzeczy do zrobienia przygotujesz na komputerze Mac, korekty do tej listy możesz wprowadzać na telefonie iPhone.

http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(8).JPG
http://activcom.pl/adrian/AGATA/A1398%20(12).jpg

Procesor Intel core I7
Częstotliwość procesora 2,2Ghz
Model procesora i7 - 4770HQ
Pamięć 16384MB
Dysk 240GB SSD NOWY
Napęd Beznapędowy
System OS Catalina
Wielkość matrycy 15,4"
Rozdzielczość matrycy 2880x1800
Rodzaj matrycy Matowa
Bateria Sprawna
Grafika INTEL IRIS PRO 1536MB
Kamera jest
Klawiatura US lub UK podświetlana
Porty 2x THUNDERBOLT 2x USB 3.0 Bluetooth 4.0 HDMI Czytnik kart SD Kamera HD 720p Wielofunkcyjny gładzik Multi-touch WiFi Gniazdo zasilania MagSafe 2
W zestawie Laptop, zasilacz
Gwarancja 12 miesięcy
Kolor Srebrny
Przekątna ekranu 15.40 cali
Typ matrycy IPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlania LED
Touch Nie
Wbudowana kamera internetowa Tak
Podświetlana klawiatura Tak

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Apple MacBook Pro A1398 15,4" 2015r

Apple MacBook Pro A1398 15,4" 2015r

Smukły. Lekki. Mocarny
Gotowy na wszystko

   Choć niewiarygodnie smukły i lekki, MacBook Pro z wyświetlaczem Retina dysponuje niesamowitą mocą.