Lenovo Thinkcentre M710Q

Odnowione elseif $product->condition == 'powystawowy'} Powystawowy

Maleńki komputer do wielkich sukcesów

588 Dostępnych przedmiotów

w m a g a z y n i e

615,00 zł

ThinkCentre M710q Tiny

Idealny komputer do domu, biura, pracy oraz rozrywki!

Maleńki komputer do wielkich sukcesów

Kompaktowy komputer stacjonarny ThinkCentre M710q Tiny zajmuje tak mało miejsca, że można go ustawić na półce z książkami, za monitorem czy pod biurkiem. Tiny jest gotowy do działania w nawet najtrudniejszych warunkach i daje sobie radę z zarówno niedużymi wstrząsami, jak i ekstremalną temperaturą i zakurzeniem. Dzięki temu możesz skoncentrować się na rozwoju firmy i efektywnej pracy.

Cechy:

 • Mała, kompaktowa obudowa
 • Wydajny układ grafiki Intel® HD Graphics 510
 • Szybka pamięć RAM DDR4
 • Możliwość włożenia drugiego dysku - komputer posiada gniazdo M.2 na dysk SSD
 • 2 złącza DisplayPort i jedno złącze VGA - można podłączyć  3 monitory i cieszyć się obrazem nawet w rozdzielczości 4K!
 • Specjalnie dla Ciebie zainstalowaliśmy pakiet biurowy OpenOffice

Niewielkie wymiary, wielkie możliwości

Niezwykle kompaktowy M710 Tiny jest o 96% mniejszy od tradycyjnego komputera stacjonarnego o formacie tower. Ten maleńki komputer mieści się praktycznie wszędzie i może działać w ustawieniu pionowym bądź poziomym, na ścianie, za monitorem czy nawet pod biurkiem. Komputer, który można tak łatwo ukryć, nadaje się też do sterowania systemem digital signage. Oferuje on niezawodną wydajność na poziomie profesjonalnym i nie zajmuje cennego miejsca na biurku.

Zalety modułowej konstrukcji

Na bazie ThinkCentre M710 Tiny można zbudować własny modułowy komputer typu All-In-One (AIO) — w tym celu wystarczy dołączyć komputer Tiny z tyłu monitora ThinkCentre Tiny-in-One (TIO). W ten sposób można zaoszczędzić pieniądze, modernizując osobno monitor oraz komputer, i dłużej wykorzystywać zalety sprzętu.

Dla biznesu i przystosowany do Twojego stylu życia

ThinkCentre M710 Tiny jest przystosowany do działania w każdych warunkach. Marka Think oznacza, że został przetestowany pod kątem wymogów specyfikacji wojskowej i przeszedł 200 rygorystycznych testów jakości. To urządzenie radzi sobie przy zarówno -20°C podbiegunowych mrozów, jak i 60°C pustynnego skwaru, dlatego bez problemu sprawdzi się w codziennych zastosowaniach.

Imponuje mocą

ThinkCentre M710q zajmuje niewiele miejsca, ale oferuje moc wagi ciężkiej. Ten mały komputer o formacie Tiny działa z nawet trzema osobnymi monitorami lub czterema w trybie mozaikowym, zwiększając efektywność pracy. Doskonale sprawdza się w branży finansowej, a także ułatwia pracę kreatywną, z multimediami i w trybie wielozadaniowym.

Większe nie musi być lepsze

Miniaturowe rozmiary mogą być mylące — ThinkCentre M710q Tiny potrafi prześcignąć dużo większe komputery. Działa z procesorem Intel® Pentium (który wydajnościowo jest lepszy od procesorów i5 czwartej generacji), uruchamia się w mgnieniu oka, a wymagające zadania, takie jak tworzenie multimediów, projektowanie graficzne i obliczenia, to dla niego pestka.

Błyskawicznie przesyłaj dane

6 x USB 3.0  mogą pracować z maksymalną szybkością 5 Gbit/s (640 MB/s). Dzięki nim możesz podłączyć nie tylko urządzenia peryferyjne (myszkę, klawiaturę), lecz także dodatkowe sprzęty, np. drukarkę, kamerę internetową lub pamięć USB.

Przesyłaj obraz 4K

Cyfrowe złącza DisplayPort zapewniają przesył dźwięku i obrazu z niewiarygodną prędkością nawet do 10,8 Gb/s. Takie połączenie gwarantuje bezproblemową obsługę multimediów takich jak filmy w rozdzielczości 4K Ultra HD, a nawet 8K i pozwoli cieszyć się zdjęciami i filmami niezależnie od ich wymagań.

Obsługa trzech wyświetlaczy

Mimo swoich skromnych rozmiarów komputer Lenovo M710q może obsługiwać aż trzy wyświetlacze dzięki  dwóm DisplayPort i jednym złączem VGA. Aby połączyć komputer, który ma złącze HDMI, nalezy dokupić przejściówkę Displayport-HDMI

Zaawansowana grafika od Intel

Dzięki najnowocześniejszej, zintegrowanej karcie graficznej Intel® HD Graphics 510 opartej na zaawansowanej architekturze , zapewniającej nawet trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu do kart graficznych poprzedniej generacji, FLEX 4 zapewnia oszałamiające efekty wizualne. Jako jedyny konwertowalny laptop na świecie z tak zaawansowaną grafiką, FLEX jest bezkonkurencyjny.  Renderuj wiele filmów jednocześnie, graj w zaawansowane gry, edytuj zdjęcia lub wykonuj wszystkie te czynności naraz. Już nigdy nie przegapisz żadnej z nich.

Właściwy system do prowadzenia biznesu

Połącz się ze swoją domeną. Możesz podłączyć się do swojej domeny biznesowej lub szkolnej, albo Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych zasobów.

Ulepszone szyfrowanie. Uzyskaj dodatkowe bezpieczeństwo dzięki funkcji BitLocker, wspomagając ochronę swoich danych dzięki szyfrowaniu i zarządzaniu zabezpieczeniami.

Zdalne logowanie. System Windows 10 umożliwia logowanie się za pomocą Zdalnego pulpitu, w celu rejestracji i używania komputera Pro PC zarówno w domu, jak i w drodze.

Maszyny wirtualne. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą funkcji Hyper-V, dzięki czemu możliwe jest uruchamianie więcej niż jednego systemu operacyjnego jednocześnie na tym samym komputerze osobistym.Open Office jest wyposażony w wszystkie programy, których można oczekiwać od pakietu biurowego, który chce stanąć w szranki z liczną grupą bardziej popularnych i bardziej kosztownych programów tego typu. Jest tutaj edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny i narzędzie do szybkiego tworzenia pokazu slajdów, wraz z grupą innych przydatnych programów, które naśladują te znajdujące się w pakiecie Microsoft Office i Apple iWorks.

Specyfikacja techniczna:

 • Procesor: Intel® Pentium™ G4400T 2,9GHz
 • Karta graficzna: Zintegrowana wydajna karta graficzna Intel HD Graphics 510
 • System: Windows 10 Professional - system zainstalowany (klucz wbudowany w płytę główną), komputer gotowy do pracy.
 • Rodzaje wejść / wyjść - panel przedni:  2 x USB 3.0 (1 do szybkiego ładowania), 2 x audio (1 wielofunkcyjne)
 • Rodzaje wejść / wyjść - panel tylny: :4 x USB 3.0, 1x DisplayPort, 1xVGA LAN
 • Oryginalny zasilacz w zestawie
Procesor Intel® Pentium™ G4400T
Częstotliwość procesora 2,9Ghz
Model procesora G4400T
Pamięć 4096MB
Dysk 128GB SSD
Napęd Beznapędowy
System Windows 10
Grafika Intel HD Graphics 510 1GB
Porty Rodzaje wejść / wyjść - panel przedni: 2 x USB 3.0 (1 do szybkiego ładowania), 2 x audio (1 wielofunkcyjne) Rodzaje wejść / wyjść - panel tylny: :4 x USB 3.0, 1x DisplayPort, 1xVGA
W zestawie Komputer, zasilacz
Gwarancja 12 miesięcy
Kolor Czarny

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lenovo Thinkcentre M710Q

Lenovo Thinkcentre M710Q

Maleńki komputer do wielkich sukcesów